Nasz katalog internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z katalogu https://opakowania-akar.pl/ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

O nas

Witamy Państwa serdecznie!

   Zajmujemy się dystrybucją opakowań od 1992 r. Zdobyte cenne doświadczenie umożliwiło nam dostosowanie oferty do nowoczesnych trendów. Obecność na rynku opakowań pozwoliła nam udoskonalić system obsługi klienta oraz logistykę. Wiemy, czego oczekują klienci, dlatego zwracamy uwagę zarówno na jakość oferowanych przez nas towarów, jak i na cenę. Jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom, ponieważ nawiązaliśmy współpracę z czołowymi na polskim rynku opakowań producentami i importerami.

  Posiadamy bardzo duży wybór opakowań dla handlu, gastronomii i przemysłu. Oferujemy również nadruki indywidualne na opakowaniach jednorazowych: plastikowych, styropianowych, papierowych, foliowych i innych.

  Nasi odbiorcy to punkty detaliczne, gastronomiczne, firmy cateringowe, hurtownie, producenci, duże sklepy spożywcze i sieci handlowe.

  Osiągnęliśmy sukces, ponieważ od początku działalności stosujemy w praktyce podstawowe zasady rzetelnego kupiectwa. Dzięki temu naszą najlepszą reklamą jest kilka tysięcy zadowolonych klientów!

  Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy katalog online, w którym możecie Państwo zapoznać się z naszą pełną aktualną ofertą. Znajdziecie tam Państwo takie materiały opakowaniowe jak kubki papierowe z nadrukiem, folie spożywcze i aluminiowe, folie pęcherzykowe, torebki i torby papierowe, torby foliowe z nadrukiem, chemię ogólną i profesjonalną , pojemniki garmażeryjne, worki polipropylenowe, torby ekologiczne, opakowania foliowe, kartony oraz setki innych towarów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!